Události v Lázních

Události v Lázních

Vážení klienti,

na základě vydaného rozhodnutí vlády ČR,  je od 28.10.2020,  pozastaveno čerpání  pobytových balíčků, ubytování a procedur pro samoplátce. Čerpat lze pouze pobytový balíček: Léčebně rehabilitační týden a Ozdravný týden pro seniory.

Lázeňské vouchery plánuje Ministerstvo pro místní rozvoj prodloužit minimálně do 31.3.2021. Vouchery, které byly v roce 2020 vygenerovány, ale nebyly doposud uplatněny, budou platné a uplatnitelné i ve stanoveném období roku 2021.

O dalších podmínkách bude Ministerstvo pro místní rozvoj informovat, jakmile dojde ke schválení prodloužení projektu ze strany Evropské komise.

V čerpání komplexní i příspěvkové lázeňské léčebně rehabilitační péče nedošlo k žádnému omezení a péče je poskytována v plném rozsahu.

Tyto změny jsou vyhlášeny po dobu trvání nouzového stavu, a to do 12.12.2020. 

Pro informace je Vám k dispozici přijímací kancelář a recepce.

Přeji Vám mnoho zdraví a věřím, že se brzy opět uvidíme

 

Jiří Landa

jednatel společnosti

 

Dle nařízení vlády od 9. října 2020 platí ZÁKAZ  NÁVŠTĚV ve vnitřních prostorech areálu lázní.

Čerpání dárkových poukazů na léčebné procedury je od 9.10. – 20.11.2020 pozastaveno. Platnost dárkového poukazu bude o toto období prodloužena.


PŘÍSPĚVEK  až 4000,- Kč na osobu

Vážení klienti,

na základě vyhlášené podpory vlády  lázeňskému sektoru, je možné na uvedené  pobyty pro samoplátce v našich lázních čerpat příspěvek ve výši 4000,- Kč na osobu. Věříme, že tato podpora státu je pro Vás velmi zajímavá. Na našich webových stránkách je  nabídku cenově zvýhodněných pobytů včetně rekondičního pobytu. Příspěvek bude možné čerpat jak na individuální, tak skupinové pobyty.  Nabízíme Vám možnost rezervace pobytu v našich lázních tak, abyste příspěvek od státu mohli využít.  Naši pracovníci Vám pomohou s veškerou administrativou spojenou s uplatněním příspěvku  ve výši 4 000,- Kč od Ministerstva pro místní rozvoj.

Příspěvek je možno čerpat na všechny níže uvedené pobyty.

Čerpat příspěvek mohou osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR, které jsou účastníky veřejného zdravotního pojištění v ČR.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte prosím naši recepci na tel. 382 737 111.

 

2020-11-23T13:56:16+00:00
Lázně Hotel Vráž - ZÁMEK ve Vráži hodnocení