Události v Lázních

Události v Lázních

Vážení klienti,

Vláda ČR rozhodla s účinností od pondělí 27. 4. 2020 o zrušení zákazu přijímat nové pacienty do lázní za účelem poskytování lázeňské léčebně rehabilitační péče. Dle informací Ministerstva zdravotnictví ČR mohou lázně přijímat pacienty na KLP a příspěvkovou lázeňskou péči za určitých omezení.

Pobyty pro samoplátce a procedury pro veřejnost jsou i nadále zrušeny.

Pro více informací  můžete kontaktovat recepci tel.382 737 111, email: recepce@lazne-vraz.cz

Provozní doba recepce: Po – Ne  7.00 – 22.00 hod.

Jiří Landa

jednatel společnosti

 

S ohledem na nařízení vlády ČR, týkající se ochrany proti rozšíření koronaviru Covid-19 jsou i nadále zrušeny jak pobyty pro samoplátce, procedury pro veřejnost, nástup klientů na KLP a příspěvkovou lázeňskou péči. O posunutí nástupů na KPL budou naši klienti postupně informováni, s ohledem na vývoj epidemiologické situaca uvolnění režimu podle pokynů zdravotních pojišťoven. Platnost návrhů lázeňské péče bude pojišťovnami na základě žádosti klienta nebo lázní prodloužena (platnost nelze prodloužit u klientů, kteří mají zákonem stanovenou lhůtu čerpání, tj. u indikace VII/10 a VII/11). Platnost dárkových poukazů je také prodloužena o šest měsíců.

Od 9.4.2020 jsou Lázně Vráž dočasně uzavřeny, zatím nebyl stanoven termín pro otevření, doporučujeme sledovat pokyny vlády.

Pro informace je k dispozici recepce od pondělí – pátek od 8.00 – 16.00 hod. tel 382 737 111 nebo email: recepce@lazne-vraz.cz. 

Děkujeme za pochopení 

 Jiří Landa

jednatel společnosti

 

V souvislosti s preventivními opatřeními, týkající se ochrany proti šíření koronaviru Covid-19, platí v celém areálu Lázní Vráž  ZÁKAZ NÁVŠTĚV. 

Bezpečnostně-preventivní opatření

2020-04-27T17:53:53+00:00
Lázně Hotel Vráž - ZÁMEK ve Vráži hodnocení