Aktuální informace

Zveme Vás k příjemnému setkání v zámecké Kapli Svaté Panny Marie Vás zve a večerem bude provázet naše milá paní doktorka Gabriela Krákorová.

Přijďte na hudební večer s populární skupinou, která hraje našim hostům k zábavě a tanci 💃🕺

Zveme Vás na Noc kostelů do Vráže. Připravili jsme pro Vás program, který povznese ducha a potěší srdce. Budeme rádi, pokud dorazíte. Vstupné je zdarma, avšak s možností přispění na nový zvon do věže naší kaple.
Těšíme se na Vás!

 

Velikonoční pobyty jsou ve Vráži 🏰 velmi oblíbené, neváhejte a zarezervujte si ten svůj už nyní!

O Vaši spokojenost se postarají naši profesionálové 👨‍⚕️👩‍🔬🧑‍🍳👨‍🎤👩‍🌾🤵.

Vyberte si z naší nabídky a prožijte jedinečný pobyt v zámeckých lázních 👸🤴. Čeká Vás bohatý kulturní program a jedinečné kulinářské speciality 👌!

Své pobyty objednávejte na telefonu 382 737 112 nebo 382 737 111.

VELIKONOCE 2022 MENUPDF

 

Vážení hosté, protože si Vašich názorů a připomínek velmi vážíme, snažili jsme se přijít s něčím, co zapadne do konceptu péče o naše ubytované hosty. Výsledkem je neformální setkání se zástupcem Vašich lázní, které se bude konat jednou týdně. Budeme se těšit na všechny podněty, které v důsledku povedou k Vaší spokojenosti.

  

Se vším důrazem odsuzujeme ruskou invazi na Ukrajinu. Nevyprovokovaný útok na území svrchovaného státu je zcela v rozporu s mezinárodním právem. Podporujeme úsilí Ukrajiny v boji proti ruskému agresorovi.

Jiří Landa – jednatel společnosti       

 

Vážení hosté, pro všechny z Vás, kteří jsou zamilovaní 👩‍❤️‍👨máme dárek 🎁, pokud se rozhodnete myslet jeden na druhého, ať už na Valentýna, nebo ve svátek všech žen. Ke zvýhodněným pobytům získají páry nejen slevu 15%! Ale aby toho nebylo málo, tak navíc ještě společnou Infrasaunu s hydrojetem. Sklenku prosecca 🥂 a horkou čokoládu pro oba v kavárně ☕️, jako malý bonus. Stačí jen při rezervaci uvést heslo ZAMILOVANÝ FANOUŠEK 😉😍

 

V parku Lázní Vráž pořádáme pro všechny milovníky dobrého jídla Tradiční vepřové hody. Po celý den se pro Vás budou připravovat vybrané pochoutky jako jitrnice, tlačenky, či bouřka. Přijďte ochutnat, načerpat inspiraci, nebo si nakoupit čerstvě zhotovené výrobky z vepřového. Každý si přijde na své! 

 

Z kraje roku pro Vás máme skvělou nabídku! Vybrané pobytové balíčky za zvýhodněnou cenu.

Pro bližší informace se prosím neváhejte obracet na naši ubytovací kancelář:

tel: 382 737 112

po-pá 7:00 – 15.30 

nebo recepci: 382 737 111

po-ne 7:00 – 21.00

nebo na e-mail: pus@lazne-vraz.cz

Nebo navštivte: