Týdenní relaxační pobyty2020-05-13T15:03:09+02:00

Týdenní relaxační a wellness pobyty v lázních

Rádi byste si jeli odpočinout do lázní, ale nelákají Vás rušné lázeňské promenády? Pak jsou lázně Vráž, které leží nedaleko královského města Písek tím pravým místem k relaxaci. Naše týdenní pobyty Vám pomohou dokonale zklidnit mysl a zregenerovat tělo.

Při tvorbě svých týdenních pobytů jsme mysleli na zaneprázdněné ženy, které kvůli práci a starosti o rodinu nemají čas si najít chvilku pro sebe.

Lázně Vráž také mají programy šité na míru pracovně vytíženým mužům. Pro seniory máme ozdravný pobyt, který jim pomůže nabrat novou sílu a vitalitu. Na zamilované čeká v lázních Vráž týden plný romantiky a zážitků pro dva.

Týdenní relaxační pobyty s wellness programem

Relaxační týden v lázních

      Bolí Vás záda? Jste unavení? Trpíte stresem a jste podráždění? Pak přijeďte do lázní Vráž a dopřejte si relaxaci, uvolnění a odpočinek. V koupeli s bylinným extraktem načerpáte tolik potřebnou energii, naberete novou sílu a vitalitu Relaxační týden v lázních 2x rašelinový obklad (prohřívá určené tělní partie a tím ulevuje namoženému svalstvu) 2x vířivá koupel (uvolňuje a osvěžuje organismus, pomáhá předcházet bolestem zad a kloubů) 2x klasická [...]

Přejít nahoru