Týdenní relaxační pobyty 2020-05-13T15:03:09+00:00

Týdenní relaxační a wellness pobyty v lázních

Rádi byste si jeli odpočinout do lázní, ale nelákají Vás rušné lázeňské promenády? Pak jsou lázně Vráž, které leží nedaleko královského města Písek tím pravým místem k relaxaci. Naše týdenní pobyty Vám pomohou dokonale zklidnit mysl a zregenerovat tělo.

Při tvorbě svých týdenních pobytů jsme mysleli na zaneprázdněné ženy, které kvůli práci a starosti o rodinu nemají čas si najít chvilku pro sebe.

Lázně Vráž také mají programy šité na míru pracovně vytíženým mužům. Pro seniory máme ozdravný pobyt, který jim pomůže nabrat novou sílu a vitalitu. Na zamilované čeká v lázních Vráž týden plný romantiky a zážitků pro dva.

Týdenní relaxační pobyty s wellness programem

Relaxační týden v lázních pro pány

Jste unavený? Máte neustále stres a jste podrážděný? Bolí Vás záda? pak přijeďte do lázeňského hotelu Vráž a dopřejte si relaxaci, uvolnění a odpočinek. V koupeli s pivním extraktem načerpáte energii. Vezměte s sebou přítelkyni nebo svou ženu, aby si užila relaxační týden s procedurami pro dámy. 2x rašelinový obklad (prohřívá určené tělní partie a tím ulevuje unavenému krku i zádům) 2x klasická masáž částečná - 25 minut (hbité [...]

Relaxační týden v lázních pro dámy

Přesně víme, co potřebuje ženské tělo i duše. Potřebuje péči. Lázeňský hotel Vráž připravil pro všechny dámy relaxační týden s procedurami. Čekají Vás regenerační a harmonizační masáže, zábaly a koupele, na které v uspěchaném každodenním životě nezbývá čas. Vezměte s sebou kamarádku nebo partnera, který si může užít  relaxační týden v lázních pro pány. 1x vířivá koupel (proudící voda poskytne mírnou formu podvodní masáže) 2x rašelinová maska (zemitá rašelina působí [...]